3d çizim freelance jobs

Filter

My recent searches
Filter by:
Budget
to
to
to
Skills
Languages
  Job State
  50 3d çizim freelance jobs found, pricing in USD

  Çelik konstrüksiyon bir şasi üzerine oturtulmuş küçük bir kimya tesisinin 3 boyutlu çizimini yaptırmak istiyorum. Çelik konstrüksiyon, ekipmanlar ve borular dahildir. İzmir olması gereklidir.

  $241 (Avg Bid)
  $241 Avg Bid
  13 bids

  ...complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden

  $809 (Avg Bid)
  $809 Avg Bid
  9 bids

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var Seri çizim yapılacak

  $22 (Avg Bid)
  $22 Avg Bid
  4 bids

  AUTOCAD GÜVENLİK CAMERA MİMARİ ÇİZİM

  $135 (Avg Bid)
  $135 Avg Bid
  8 bids

  I need a computer-aided drawing. I wi...send a photo, I want you to draw a face in the photo. Bilgisayar destekli çizime ihtiyacım var. Bunu bir logo için kullanacağım. Vektörel çizim olmalı, çok detaylı değil, tek renk, tek boyutlu, ikonik bir çizim olmalıdır. Bir fotoğraf gönderirim, fotoğraftaki bir yüzü çizmenizi i...

  $31 (Avg Bid)
  $31 Avg Bid
  22 bids

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var

  $90 (Avg Bid)
  $90 Avg Bid
  11 bids

  [login to view URL] adresindeki 3 boyutlu bileşen kullanılarak u...[login to view URL] adresindeki 3 boyutlu bileşen kullanılarak uygulama geliştirilecektir. Daha önceden 2 boyutlu olarak geliştirme yapılmış olan uygulamanın sadece çizim kısmı üzerinde çalışılarak 3 boyutlu gösterilir hale getirilecektir.

  $1935 (Avg Bid)
  $1935 Avg Bid
  8 bids
  $27 Avg Bid
  36 bids

  geometrik şekillerin hangileri olduğunu bulduran ve öğreten aynı zamanda çizim yaptıran ve basit soruların yer aldığı bir uygulama.

  $181 (Avg Bid)
  $181 Avg Bid
  8 bids

  Catia V5 ve benzeri olan Delmia V5 le arastirma. Robot bilgisi olanlar öncelikli olarak araniyor. Arastirma sonuclari Dokumanlari ingilizce olacak (Bilinmesi gereken kelime sayisi 100 kadar ve önceden anlatilcak). Programm ve yapilacak is benim tarafimdan detaylariyla anlatilacak. Is belirli bir süreyle kisistli degil yani ömür boyu da calisilabilir. Ücret saat ü...

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Avg Bid
  4 bids

  inşaat şirketi için Suudi Arabistanda calistirilmak uzere Türk mimara ihtiyaç [login to view URL] ve 2 boyutlu çizim konusunda tecrübeli,iyi derecede ingilizce ve tercihen arapça konuş[login to view URL] ve konaklama masraflari sirket tarafindan.karsilanacaktir. Cv. Ve portfolyolar mail olarak yollanabilir: [Removed by admin]

  $1041 (Avg Bid)
  $1041 Avg Bid
  6 bids

  Corelde ve adobe da vector çizim gerekli günde ortalama 20 adet iş değişken

  $51 (Avg Bid)
  $51 Avg Bid
  5 bids

  Bazı görüntülerde değişiklik yapın Merhaba kitap chapterı için bazı medikal illüstrasyonlara ihtiyacım var elimde örnek çizimler var bunlara bakılarak çizim yapılacak kalbin embriyolojik gelişimi ile ilgili 7-8 tane şekil çizilecek

  $124 (Avg Bid)
  $124 Avg Bid
  6 bids

  Ürün kataloğumuzda kullanılmak üzere yataklarımız içini gösteren yatak katman çizimi yapılacaktır. Aynı çizim 20 farklı modele uyarlanacaltır.

  $447 (Avg Bid)
  $447 Avg Bid
  19 bids

  Max. 140x75x100 (en,boy,yükseklik) ebatlarında, içerisinde bir adet pil, bir adet işlemci ve...bir adet kamera bulunan, kameranın mekanik olarak x ve y eksenlerinde hareketini de sağlayabilecek, tasarım açısından farklı ve özgün bir kutu modeline ihtiyacımız vardır. Çizim için ürünlerin teknik çizimleri tarafımızdan sağlanacaktır.

  $358 (Avg Bid)
  $358 Avg Bid
  19 bids

  Max. 140x75x100 (en,boy,yükseklik) ebatlarında, içerisinde bir adet pil, bir adet işlemci ve...bir adet kamera bulunan, kameranın mekanik olarak x ve y eksenlerinde hareketini de sağlayabilecek, tasarım açısından farklı ve özgün bir kutu modeline ihtiyacımız vardır. Çizim için ürünlerin teknik çizimleri tarafımızdan sağlanacaktır.

  $468 (Avg Bid)
  $468 Avg Bid
  15 bids

  Autocad ortamında mimari kat planları üzerinde bazı basit değişikliklerin yapılması ve dosyaların PDF dosyasına dönüştürülmesi.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Avg Bid
  23 bids

  interior çizim low polygon ford cargo 1838t e5 [login to view URL]

  $63 (Avg Bid)
  $63 Avg Bid
  7 bids

  Merhabalar, videoscribe çizgifilmi yapacağım bunun için svg'de 20 tane resmi birinin çizmesini istiyorum

  $30 (Avg Bid)
  Local
  $30 Avg Bid
  2 bids

  [login to view URL]'de yayıncılık yapmaktayım. Dijital Art ile kendi portremi istiyorum animasyon ve çizim şeklinde. O resimler ile bannerlar istiyorum sayfamda kullanabileceğim.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Avg Bid
  3 bids