3d yatak örtüsü modelleri ve fiyatları jobs

Filter

My recent searches
Filter by:
Budget
to
to
to
Skills
Languages
  Job State
  3,975 3d yatak örtüsü modelleri ve fiyatları jobs found, pricing in USD
  GamifyGT2018 6 days left

  ...a quienes se les dará acceso para poder usar la herramienta de gestión de personal. c. El usuario puede: - Ingresar a la plataforma con usuario y contraseña - Al ingresar ve un dashboard que refleja su información personal (no puede modificarla). - También puede ver su puntuación, nivel en el que se encuentra, trofeos y medallas ganadas, acce...

  $1115 (Avg Bid)
  $1115 Avg Bid
  13 bids

  Merhaba topacademictutor, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Avg Bid
  1 bids

  Php ve Laravel ile oluşturulmuş web sitemizin güncellenmesi, bakımı ve geliştirilmesi için uzun dönemli çalışacağımız yazılım geliştirici&yazılım uzmanı arıyoruz. Detayları hangouts ya da skype görüşmesiyle anlatabilirim.

  $1080 (Avg Bid)
  $1080 Avg Bid
  13 bids

  Hi, I am looking mobile app developer, Type "I am REACT Guru" in your proposal other wise your proposal will be rejected. You ve very strong portfolio in android as well as on IOS.

  $2415 (Avg Bid)
  $2415 Avg Bid
  20 bids

  Merhaba Syed S., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Avg Bid
  1 bids

  Merhaba Mahamud R., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $40 (Avg Bid)
  $40 Avg Bid
  1 bids

  ...) presenting a new version ("v6") of DocPath software solutions. The style of voice we need is the same as the one you normally use for our videos. The video is short, but I´ve managed to receive the same budget as for the larger videos (200 dollars or 180 euros, which includes 160 euros for the project and 20 euros for any project fees you´re charged)

  $216 (Avg Bid)
  $216 Avg Bid
  1 bids
  Project for rachel3010 1 day left
  VERIFIED

  Merhaba rachel3010, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Avg Bid
  3 bids

  Merhaba NCDindia, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $110 (Avg Bid)
  $110 Avg Bid
  1 bids

  iPhone/iPad Uygulaması Sadece iPhone Bunun tasarlanmasına ve kurulmasına ihtiyacım var Bir web tv internet sitesi kurmamız ve bu web sitesinin hem masaüstü bilgisayarlara hem mobil cihazlara uyumlu olması gerekmektedir aynı zamanda android ve ios uygulamalarının yapıla bilemesi googleplayde ve applestorede yer yayınlanması gerekiyor. Ortalama 3 dakikalık

  $520 (Avg Bid)
  $520 Avg Bid
  17 bids
  Cta Clinica 1 day left
  VERIFIED

  ...experiencia, dirección teléfono ciudad foto img de la clínica Ext, también registrar clínica o sanatorio con todas las lista de especialidades y doctores en función. Cada doctor ve su perfil de forma individual. Su horario de atención y días. Lugar de atención con ubicación map. Botón cómo llegar cuando...

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Avg Bid
  18 bids

  Merhaba. Audio 3'deki sesi cok begendim. Suan yeni bir youtube kanali acmaktayim, 500.000 izleyicim var. eger teklifimi kabul ede... Suan yeni bir youtube kanali acmaktayim, 500.000 izleyicim var. eger teklifimi kabul ederseniz sizin sesinizi youtube kanalimda kullanmak istiyorum. Hedefim haftada 5 video ve hepsini siz seslendireceksiniz. ne diyorsun?

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Avg Bid
  1 bids

  údržba, monitoring, zabezpečení webu + instalace aktualizací ve Wordpressu. [url removed, login to view]

  $180 (Avg Bid)
  $180 Avg Bid
  31 bids

  Merhaba Ilaha A., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bid
  1 bids

  Merhaba Suman D., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bid
  1 bids

  Hi, My name is M. Ali and I ve worked with freelancers forwebsite and designing projects. I am ready to hire someone for my amazon store. The abilities I am looking for; - Basic photo editing - Backlink and amazon keywords - Amazon SEO - Amazon Marketing The duties I am expecting from the guy/girl I am going to hire: - Update

  $1069 (Avg Bid)
  $1069 Avg Bid
  16 bids

  Çengel Bulmaca C programlama dili...benzer yapıca olacak Soldan sağa tamamlanan kelimelerden sonra, yukarıdan aşağı kelimeler tamamlanacak. Program her çalıştığında kelimeler farklı olacak, random. Sabit olmayacak ve her çalıştığında aynı kelimeler gelmeyecek. Her satır kodun açıklaması karşısına Türkçe yazılacak.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Avg Bid
  9 bids

  Tracker ve Peer sistemi olan, multithread ile çalışan basit P2P sistemi yazdırılacaktır.

  $170 (Avg Bid)
  $170 Avg Bid
  1 bids

  Öncelikle merhabalar. Türkiyede içerik bulutu ve çarşı medya gibi başarılı ajanslarla çalışıp birçok alanda metin yazarlığı yaptım. Size metin yazarlığı konusunda yardımcı olmak isterim.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Avg Bid
  1 bids

  Merhaba, 10 adet gift ve 3 icon yaptırmak istiyorum. Giftlerin oranı 320x480 veya 480x800 yakın oran ve 10 mb geçmeyecek şekilde. iconların biçimi kristal effect olarak. Giftlerin içeriği hava durumu şeklinde olacaktır. 10 adet gift hava farklı durumları ile ilgili olacak. Telefon ön yüzünde olucağından çok yoğun değilde hem telefona e...

  $30 (Avg Bid)
  $30 Avg Bid
  23 bids