Filter

My recent searches
Filter by:
Budget
to
to
to
Type
Skills
Languages
  Job State
  9 excelde jobs found, pricing in USD

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebeciyim Excelde hızlıyim Kolay ve istediğiniz tarzda

  $47 (Avg Bid)
  $47 Avg Bid
  4 bids

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebeciyim Excelde hızlıyim Kolay ve istediğiniz tarzda

  $17 (Avg Bid)
  $17 Avg Bid
  2 bids

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebe işiyle uğraşıyorum. Excelde hizliyim

  $15 (Avg Bid)
  $15 Avg Bid
  4 bids

  excelde birçok satır ve sütundan oluşan veri setine her satır için bir grafik oluşturularak worde yapıştırılması gerekmektedir. bunu yapabilecek bir program tasarlanması gerekmektedir. not: ekteki veri seti örnektir.

  $22 (Avg Bid)
  $22 Avg Bid
  8 bids

  Python da (pandas) exceli okuyarak tabloya atmak. sonrasında bazı kolon ve rowlarda işlemler yaparak (örneğin excelde filtreleme, vlookup gibi) yeni tablolar olusturmak ve bu tabloları yeni bir excele atmak. eğer çok iyi biliniyorsa bazı grafikler ve social network analizi de isteyebilirim. Reading excel with python (pandas), making some adjustments

  $181 (Avg Bid)
  $181 Avg Bid
  5 bids

  Sadece İstanbul, Türkiyede yaşayan C Sharp alanında çalışabilecek yazılımcı bir arkadaş arıyoruz. Excelde mevcut bulunan formları C Sharp arayüzüne geçirip, işlevsel hale getirecek.

  $171 (Avg Bid)
  $171 Avg Bid
  8 bids

  Motosiklet yedek parça ve aksesuarları üzerinde çalışan bir web sitesi için çeşitli kataloglardan excel e veri girişi yapacak arkadaşlar arıyoruz.

  $22 / hr (Avg Bid)
  $22 / hr Avg Bid
  21 bids

  Bir İnternet projesi için satmakta olduğumuz ürünlerin fiyatları , kodları ve ürün uyumluluklarını içere...hazırlanması gerekiyor. Ürün katalogları , üretici kodları ve fiyatları farklı listelerde verilecek, veri girişi yapacak arkadaşlar ilgili karalogları tek bir excelde birleştirecekler. Excelde 4 -5 kolon olmasını öngö...

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Avg Bid
  21 bids

  Arkadaşlar sizden istediğim , İngiltere Premier Ligi , Almanya Bundesliga , Fransa Lig 1 , İspanya La Liga ve İtalya Serie A'da bulunan takımların kadrolarının excelde forma numarası ve mevkileri ile birlikte hazırlanmasıdır.

  $29 (Avg Bid)
  $29 Avg Bid
  20 bids