Closed

Copywriting - Branża finansowa/waluty

Cześć, poszukuję sprawnego copywritera dobrze czującego się w tematyce finansów, a dokładniej rzecz biorąc instytucji finansowych, forex, kryptowalut.

Po pierwsze potrzebuję osoby do tworzenia okazjonalnych artykułów z tej tematyki po min. 2-3 tys znaków. W tej chwili mam 3 artykuły do stworzenia.

Dodatkowo poszukuję również osoby (może być ta sama) do regularnego tworzenia newsów na portal o tematyce finansowej. Jest to około 1 news dziennie od poniedziałku do piątku średnio około 1000 znaków.

Newsy tworzone na podstawie notek prasowych oraz zagranicznych artykułów, stąd dobra znajomość języka angielskiego się przyda. W praktyce otrzymujesz link/notkę na maila. Po otrzymaniu tworzysz go jak najszybciej. Z racji na fakt, że to newsy im szybciej tym lepiej, dlatego fajnie gdyby osoba taka była w miarę dyspozycyjna jeśli chodzi o takie działania. Dodatkowo powinna również dodać prostą grafikę o określonych rozmiarach, jednak nie jest to warunek konieczny.

Będę wdzięczny za podanie ceny za 1 długi artykuł oraz 1 news. Ewentualny opis doświadczenia również się przyda.

Proszę również o informację na temat preferowanej formy rozliczeń.

Skills: Article Writing, Content Writing, Copywriting, Finance, Financial Markets

See more: spanish copywriting, sample copywriting test, quality seo copywriting, copywriting bahrain, copywriting pensacola, copywriting logo, copywriting project price, banner copywriting, copywriting recycling, great copywriting, holiday copywriting, zodiac copywriting, examples excellent copywriting, help christmas copywriting, copywriting rates per word

About the Employer:
( 2 reviews ) Kraków, Poland

Project ID: #15655337

4 freelancers are bidding on average zł455 for this job

kubust

Dzień dobry, chętnie podejmę sie tego zadania. Proszę zapoznać się z moimi tekstami na przykład na stronie oszustwo.net. Normalna stawka za 1000 znaków ze spacjami to 20 złotych - w przypadku tak szybkiej realizacji ce More

zł466 PLN in 10 days
(14 Reviews)
4.6
lukaszkasza

Witam, z chęcią podejmę się tego zlecenia. Posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu tekstów tego typu. Współpracuję z kilkoma dużymi firmami dla których regularnie tworze unikalne teksty dotyczące zarówno produ More

zł722 PLN in 14 days
(1 Review)
2.2
egeonu5

We are the best for this job. Relevant Skills and Experience We professional with many Years experience we are the best You can trust us.

zł466 PLN in 3 days
(0 Reviews)
0.0
minequard

Koszt to okolo 30zl za notke - 1000slow.

zł166 PLN in 3 days
(0 Reviews)
0.0