Closed

napisz omówienia czasów i gramatyki w języku angielskim

Witam, szukam osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (preferowane wykształcenie filologia angielska).

Potrzebuję na moją stronę www artykułu bardzo dokładnie omawiające konkretne czasy i formy gramatyczne w języku angielskim.

Trzeba opisać teorię i podać przykłady po angielsku i polsku.

Artykuły są przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych więc muszą jasno i od początku wyjaśniać jak się tworzy np. dany czas.

Przykładowo trzeba napisać artykuł omawiający czas: present simple, present continous, itd.

Skills: Content Writing, English (UK), English (US), Human Sciences, Research Writing

See more: w. w. williams, w. w. norton, w&w logo, w. w. grainger, w.o.w. internet, w.o.w. cable, jak zmienic maila w freelancer, jak wylaczyc maile w freelancer, freelancer jak dodac konto w walutach, serwis dla freelancerów w anglii, oferty pracy dla programistów freelancerów, ilu jest freelancerów w polsce, freelancer jak się rozliczać, dziennikarz tłumacz freelancer z językiem rosyjskim i angielskim kraków, w j?zyku, zbrush jpeg face w, online form service w, adult w, create roulette w, post w

About the Employer:
( 35 reviews ) Wroclaw, Poland

Project ID: #16296684

4 freelancers are bidding on average $228 for this job

$244 USD in 10 days
(17 Reviews)
4.4
contentandsound

Dzień dobry, z przyjemnością podejmiemy się realizacji zlecenia. Jestem właścicielką firmy specjalizującej się w copywritingu w języku angielskim oraz tłumaczeniach. Niejednokrotnie tworzyliśmy kursy językowe od po More

$222 USD in 10 days
(2 Reviews)
2.2
declosina

A proposal has not yet been provided

$222 USD in 30 days
(0 Reviews)
0.0
Riwanna

Witam, jestem polka obecnie pracujaca w Hiszpanii. Pracuje naukowo uzywajac jezyka angielskiego od 10 lat, posiadam certyfikat CAE. Z checia pomoge (przepraszam za brak polskich znakow pisze z hiszpanskiej klawiatury).

$222 USD in 7 days
(0 Reviews)
0.0