Completed

20930 ==[FLASH]==[MENU RESTAURACJI]==[XML z głową]==

Witam,

do wykonania jest menu dla restauracji, we flashu, oparte o XML.

Wygląd / zasada działania:

1. Mamy kilka działów menu (ok 10): Dania główne / Drinki / Śniadania itp (czasem nazwy są długie i nie zmieszczą się w 1 lini projektu graficznego). Przed nazwą stoi mały znak graficzny (coś w rodzaju wypunktowania)

2. Lista działów menu po lewej stronie - po najechaniu / wciśnięciu drobna zgrabna animacja

3. Z prawej strony mamy tło (kartka) i na niej od góry :

a. nazwa działu (gif / Twoje rozwiązania - z uwagi na nie standardową czcionkę)

b. lista potraw ( nazwa/składniki/cena )

c. z lewej przed listą potraw być może kilka zdjęć różnych potraw

4. Lista potraw z lub bez zdjęć (bez nazwy działu) przewija się suwakiem graficznym (zarówna paskiem jak i strzałkami góra/dół, mile widziany też sprawny scrool z myszy). Tło zostaje takie samo, przewija się tylko tekst. Tutaj pewnie nie do końca się zrozumiemy, ale zdjęcia potraw nie będą ( raczej ) przyporządkowane do potraw. Będzie to kilka zdjęć różnych potraw, żeby tylko pokazać jak je podajemy. Może więc zaistmnieć sytuacja gdzie przewijamy tylko dania, a zdjęcia zostają nieruchomo.

5. Nie chcę ładować całości na raz. Każde zdjęcie ma się ładować oddzielnie do głównego swf\'a, z prostym preloaderem i zostać jakoś delikatnie z animowane.

6. Zdjęcia prawdopodobnie będą się powiększać ( z width ok 100px na 600px, także animacją może być mały przebłysk + mc który pokaże przeźroczysty kształt na zdjęciu z napisem \"powiększ\"

7. Wszystko ma mało zajmować, być przemyślane: jeden główny swf, wczytujący inne swf\'y i pobierający dane z XML ( teksty i zdjęcia ). Menu będzie czasem edytowane więc powinno być to przejrzyście zrobione.

Projekt graficzny tego menu jest gotowy. Żadne efekty nie są narysowane - tylko elementy grafiki. Treść menu zostanie dostarczona albo w Corelu ( ok 10 stron a4 ), albo w Wordzie ( tego na razie nie jestem pewien). Wszystkie dane trzeba będzie wprowadzić do systemu. Nazwy działów będą nie standardową czcionką także trzeba będzie z nich zrobić gify.

Jeśli są jakieś pytanie proszę pisać.

Zależy mi na szybkim wykonaniu i rozsądnej cenie.

Proszę pisać do mnie ze swoim portfolio w tematyce flash +AS oraz propozycjami wykonania.

Osobom które uznam za zdolne do wykonania w dobrej cenie wyślę projekt mailem.

Po wykonaniu oczekuję plików fla,do późniejszej edycji oraz czytelnego XML\'a

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: $t z, ni-ka, dane design, zrobi, stoi, raz, projekt graficzny, nich, lane, kami, d g, d e s i g n l o g o, animacja, xml quot, menu flash xml, portfolio flash fla, portfolio xml, fla xml, menu flash swf fla, portfolio menu flash

About the Employer:
( 16 reviews ) LUBARTÓW, Poland

Project ID: #5596634

Awarded to:

embarpl

A proposal has not yet been provided

zł700 PLN in 0 days
(4 Reviews)
3.9