Completed

35840 Optymalizacja skryptu (java)

Witam

Zleciłem ostatnio napisanie skryptu, wszystko ładnie tylko skrypt trochę zamula.

Nie wiem czy to wina złego napisania (chociaż skrypt z tego co widzę jest oki), czy raczej serwera.

Podejrzewam że tak wolno chodzi przez javę , uruchamia 3 skrypty - jeden największy dałem z [url removed, login to view] reszta z locala (jak wszystko było z locala to chodziło tragicznie).

Obecnie strona ładuję się bardzo szybko, ale czasem łapie zwiechy - klikam w link na stronie i przeglądarka myśli (testowane na ff i najnowszej operze - w obu ten sam problem). Strona w ogóle się nie ładuje (patrząc na pasek postępu) przez kilka-naście sekund aż nagle momentalnie się załaduje - potem jest dobrze (jakby cachowanie działało) ale później znów jest to samo.

Szukam kogoś kto po prostu na spojrzy (szczególnie na tą javę) i coś z tym zrobi żeby nie było takich zawieszeń - stronka ma się szybko ładować - nie wiem czy wystarczy ją zooptymalizować czy trzeba poszukać nowego serwera.

Nie wiem czy to wina serwer - kupuję u kolegi który ma dedyka i normalnie zatrudnił administratora, poza tym na serwerze nie ma prawie stron więc nie ma być czym przeciążony.

Roboty nie jest dużo, szukam kogoś kto mi tego nie spieprzy i nie będzie miał stawek rzędu 200 pln na godzinę jak niektórzy na tym serwisie (którzy nie koniecznie mimo wysokich cen znają się na tym co robią) ;)

Więc tak:

1. daje dostęp do serwera i mysql

2. przejrzeniu skryptu i zdiagnozowanie oraz naprawienie problemu.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: jav-c, ego design, design kogo, wina, rz, optymalizacja, ony, OKI, OBU

About the Employer:
( 15 reviews ) Sopot, Poland

Project ID: #5610695

Awarded to:

kisudvd

A proposal has not yet been provided

zł700 PLN in 0 days
(17 Reviews)
4.9