Completed

10839 Poprawki do skryptu FIRMY HOSTINGOWEJ

Witam,

Uprzejmie informuję, że zlecę wykonanie poprawek oraz dodanie kilku funkcji do skryptu obsługującego firmę hostingową.

Skrypt był pisany przez mojego programistę i niestety z braku czasu nie może go dokończyć.

Oto lista rzeczy, które należy poprawić lub dopisać:

1) W panelu admina zrobić dodatkową zakładkę: do założenia.

Wszystko działa tak: Klient zamawia usługę i ona pokazuje się w Nowe zamówienia i tam także przy każdym zamówieniu przycisk: opłacone i jak na to klikne to przenosi się do zakładki do założenia. W zakładce do założenia przy zamówieniu ma być do wpisania: adres URL do panelu, login, hasło i to wpisuje się ręcznie i również te dane zostają wysłane w mailu do Klienta. Następnie dana usługa zostaje przeniesiona do zakładki: opłacone.

2) Automatyczne wysyłanie maili:

- Rejestracja,

- Złożenie zamówienia,

- Gdy ktoś kliknie opłać zamówienie lub zamówienia, na maila wysyła się to samo, co pokazuje w panelu (nr konta itd)

- Jak płatność zostanie przyjęta, czyli jak w panelu admina dam: opłacone i przeniesie się do zakładki: do założenia,

- Gdy usługa zostanie założona (wtedy mail z logiem, haslem oraz adresem URL do panelu admina i terminem kolejnej płatności)

3) Należy zmienić, że okres zamówienia (płatności) liczy się nie od daty złożenia zamówienia na usługę, tylko wtedy GDY USŁUGA ZOSTANIE ZAŁOŻONA i termin płatności na ten dzień miesiąca w którym usługa została założona, czyli wtedy gdy zostało przeniesione z zakładki: do założenia, do zakładki: opłacone usługi.

4) Przy zakładaniu usługi autopilot MP3 mają być następujące pola, które wypełniamy jak założymy usługę, w zakładce do założenia:

- login do panelu:

- hasło do panelu:

- adres URL do panelu:

A do tego:

- Serwer ftp do wgrywania muzyki:

- login:

- hasło:

5) Przerobić tak, że przy opłacaniu więcej zamówień niż jednego, zaznacza Klient w panelu usera klika na widoczny tekst lub przycisk: Opłać lub przedłuż usługi. Tam wybiera, jakie zamówienia z panelu chce opłacić i jak przy każdym zamówieniu osobno na tej 1 stronie wybiera na jaki okres chce przedłużyć, to w wypadku przedłużenia usług. Następnie przenosi go na stronę gdzie jest numer konta i to wszystko jak było. I teraz tak przy opłacaniu lub przedłużaniu większej ilości usług generuje jeden tytuł przelewu: login kod kod kod. Czyli np. tasior chce opłacić 2 usługi, więc tytuł przelewu będzie: tasior hs3q fd4a. Wtedy klient będzie musiał robić tylko 1 przelew.

6) W panelu admina przy: dane usera nie pokazuje Miasta - do poprawienia.

7) W panelu admina Archiwum. Tam na dole jak jest [1] [2] czyli podział stron to jak się kliknie np. na 2 to przekierowuje na 2 stronę nowych zamówień, a nie archiwum - do poprawienia.

8) W panelu admina przy: dane usera nie pokazuje Miasta - do poprawienia.

Osoby lub firmy, które są w stanie podejąć się realizacji tego zamówienia, proszę o składanie ofert lub bezpośredni kontakt tel: 664-222-227.

Pozdrawiam.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: uga graphic design, ni-ka, daty, dane design, dana design, adk design, zrobi, zmieni, ug, serwer, oto, ona, maj, dana, dam, autopilot, automatyczne, ilo, ftp mp3, uga

About the Employer:
( 0 reviews ) Poland

Project ID: #5587006

Awarded to:

rageto

A proposal has not yet been provided

zł370 PLN in 4 days
(8 Reviews)
4.7