Cancelled

23662 Program - z HTML do bazy VirtueMart

Poszukuje osoby bardzo dobrze znającej strukturę bazy danych systemu VirtueMart do wykonania prostego programiku (może być w PHP, Delphi, Visual Basic). Proram ma pobrać plik ZIP, rozpakować jego zawartość do HTML i zaktualizować bazę produktów i ceny w bazie danych MySQL systemu VirtueMart.

Zainteresowanym osobom przedstawię bardziej dokładny opis projektu wraz z przykładowymi plikami.

Odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do licytacji.

Zastrzegam sobie prawo niewyłonienia zwycięzcy w tym portalu. Oferta ta pojawiła się w różnych portalach.

W odpowiedzi na pojawiające się pytania:

Cennik z bazą produktów zapisany jest w pliku HTML, który jest następnie spakowany do formatu ZIP i umieszczony na serwerze dostawcy.

Chodzi o to, aby napisany program automatycznie co ustalony czas pobierał ten plik, rozpakowywał go sobie i towary znajdujące się w tym pliku wrzucał do bazy MySQL systemu sklepu internetowego Virtue Mart.

Powyższa licytacja dotyczy jednego programu. Jednakże współpracujemy z kilkoma dostawcami i takich programików do wykonania będzie więcej.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: sza co, virtue mart, prawo, dok, bazy, virtue php, html virtuemart, delphi visual basic delphi, delphi virtuemart, virtuemart delphi, html visual basic, ce html, basic virtuemart, virtuemart mysql, delphi mysql, zip delphi, visual basic delphi, delphi visual basic, delphi zip, delphi php mysql

About the Employer:
( 0 reviews ) Poland

Project ID: #5599229