Closed

112616 Programista do budowy portalu społ. FrameworkZEND

Poszukuję programisty do budowy serwisu informacyjno-społecznościowego - stała praca w pełnym wymiarze godzin w biurze w Bydgoszczy.

Projekt jest zbudowany w ok. 60%, jest szeroki, ciekawy i perspektywiczny. W tym momencie portal buduje inny programista, szukam osoby która go dokończy i będzie rozwijała. Jeśli już na początku współpracy oboje będziemy z niej zadowoleni to zapewniam pracę minimum na rok, dalsze prace zależą od zainteresowania użytkowników. W przypadku ewentualnego braku zainteresowania portalem nie wykluczam współpracy przy innym projekcie.

Szukam osoby, która potrafi sama podsunąć pomysł w temacie technologii czy funkcjonalności, która chce się rozwijać, jest na bieżąco z trendami, a przy tym jest... sympatyczna. Liczę na dłuższą współpracę niż tylko kilka miesięcy, a przyjemniej współpracuje się z osobami kreatywnymi i sympatycznymi.

WYMAGANIA

- znajomość Framework Zend (konieczna, bo projekt opiera się o ten framework)

- znajomość HTML,CSS

- znajomość JS (JQuery)

- znajomość PHP OOP

- umiejętność cięcia grafiki pod strony WWW

Praca w biurze w Bydgoszczy, przy ulicy Przemysłowej.

Przesyłając CV obowiązkowo proszę dołączyć fragmentu swojego kodu w php lub Javascript.

CV proszę kierować na info@progresnet.com.pl.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: rok, oop php framework, szukam programisty, php zend jquery, oop javascript, jquery php portal, zend framework html, portal jquery php, jquery portal php, framework php oop, jquery php oop, php portal framework, oop php jquery, portal jquery, php jquery portal, jquery portal, css javascript zend, portal php zend, projekt css html, jquery php zend

About the Employer:
( 0 reviews ) Poland

Project ID: #5684471