Closed

111037 Programista / Front-end Developer (Wrocław)

Jeśli spełniasz wszystkie poniższe wymagania, skontaktuj się z nami. Poszukujemy młodej osoby do pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze agencji, we Wrocławiu. Nie musisz być w pełni dyspozycyjny.

Wymagana znajomość:

- PHP

- HTML 5

- CSS 3

- JS (jQuery, AJAX)

- ModRewrite

- dowolnego framework'a

- Adobe Photoshop na potrzeby cięcia stron www

- standardów webowych i webusability

Wymagane cechy:

- dyspozycyjność kilka godzin dziennie

- odpowiedzialność

- doświadczenie

- zamieszkanie we Wrocławiu lub okolicach (możliwa praca stacjonarna w centrum miasta)

- rzetelność i solidność

- samodzielność

- poczucie estetyki

- umiejętność tworzenia semantycznego kodu

Obowiązki:

- tworzenie stron www

- modyfikacje serwisów www

- projektowanie aplikacji internetowych

Oferta:

- zarobki w rozliczeniu godzinnym lub całościowym (ewentualna umowa o pracę w niepełnym wymiarze godzin)

- terminowe wynagrodzenie

- praca nad innowacyjnymi projektami

- szansa rozwoju

- praca w młodym zespole

- referencje

Jeśli jesteś osobą z Wrocławia i okolic, spełniasz powyższe wymagania i szukasz zleceń, napisz do nas. W tytule wiadomości wpisz "Programista", napisz kilka słów o sobie i zaproponuj stawkę godzinową. Oferty bez tych danych nie będą rozpatrywane.

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na adres e-mail: epasjonat @ [url removed, login to view]

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: php developer praca, html front end developer, projektowanie stron , programista front-end developer, modrewrite, html 5 framework, front end html 5, agencji, front end ajax developer, jquery css front, html front css, jquery front end developer, photoshop framework, jquery nas, front end photoshop, jquery front end, front end css, jquery gmail, gmail jquery, end developer

About the Employer:
( 3 reviews ) WROCŁAW, Poland

Project ID: #5682900