Closed

60776 ZLECĘ Wykonanie bramek płatności do sklepu

Witam wszystkich serdecznie,

Zlecenie będzie polegało na wykonaniu i integracji bramki płatności do systemów dotPay oraz [url removed, login to view] do systemu sklepowego [url removed, login to view] - jest to komercyjny dodatek do Wordpressa. Sam system posiada bardzo rozbudowaną dokumentację oraz pełne API do przygotowania takiego modułu. Do dotPay posiadamy moduł płatności z systemu WP E-Commerce, który można przerobić.

Wymagania dotyczące projektu:

1) Bramki muszą być napisane albo jako systemy płatności do Shopplugin (zgodne z dokumentacją Shopplugin) lub jako pluginy do Wordpressa (zgodne ze standardami pisania pluginów do Wordpressa). Dokumetacja Wordpressa jest dostępna na [url removed, login to view], a dokumentację do Shoppu udostępnimy po wybraniu zleceniobiorcy.

2) Wszystkie treści muszą być opisane na zmiennych języków PO/MO. Czyli piszemy teksty w _e(\'\') lub wewnątrz zmiennych w postaci __(\'\') - pliki PO / MO możemy sobie wygenerować sami to nie stanowi problemu. Ważne jednak aby każde słowo, które się wyświetla i we front i back endzie było tak opisane

3) Całość musi być napisana w elegancki sposób tak aby modyfikacja w przyszłości była łatwa. Mile widziany krótki opis każdego bloku kodu przed nim.

Warunki dotyczące współpracy:

1) Forma rozliczenia wygodna dla zleceniobiorcy - możemy przyjąć FV, możemy rozliczyć się na podstawie umowy zlecenie i umowy o dzieło - jesteśmy w 100% elastyczni.

2) Zapewniamy współpracę z młodym i dynamicznym zespołem. Wszystkie kwestie techniczne omawiane są z ludźmi, którzy wiedzą co robią i czego chcą od projektu. Cały debugging wykonywany jest wspólnie, tak aby szybko rozwiązać wszystkie problemy i rozliczyć projekt.

3) Płacimy natychmiast po zakończeniu pracy. Możemy zapłacić przelewem, przez PayPal, MoneyBookers jak również przez Płacę z Allegro.

4) Jeśli chodzi o koszt jesteśmy otwarci na wszystkie oferty ze strony potencjalnych zleceniobiorców - czekamy na informację.

Dodatkowe informacje:

Jeśli wykonawca wykaże się terminowością i co najważniejsze zdolnością pisania kodu zgodnego ze standardami narzucanymi przez [url removed, login to view] oraz [url removed, login to view] zapewnimy mu inne zlecenia na tym tle w przyszłości.

Bezpośrednio w przyszłości będziemy potrzebowali systemy do integracji innych płatności np. Raty Żagiel. Zaraz potem integrację z porównywarkami typu Ceneo. Kolejny krok to integracja z Allegro.pl.

Są więc duże perspektywy :-)

Kontakt

Wszelkie zapytania proszę przesyłać mailowo na expromo (at) expromo (dot) pl.

Możecie również mnie złapać bezpośrednio na Google Talk michalexpromo (at ) gmail (dot) com - jestem do dyspozycji.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: www wp pl, www .wp.pl, www tre pe, www jako o com, www google co de, w&p design, tre pe, p.o.p. design, kontakt wordpress, jako o com, p we, zlecenie przez net, zlecenia przez net, wordpress dotpay integracja, systemy, p&w, p & w, np api, nim, gmail api

About the Employer:
( 0 reviews ) Szczecin, Poland

Project ID: #5634335