Closed

11025 ..::Zlece wykonanie szablonu do Joomli!::..

Poszukuję osoby, która profesjonalnie wykona templatkę do Joomli na stronę DJa.

Istnieje możliwość przerobienia gotowej templaty o nazwie rt_carbonation. W takim wypadku oprócz umiejętności graficznych będzie pożądana znajomość kodu php, html i css w stopniu umożliwiającym zmiany.

Strona ma wyglądać bardzo ekskluzywnie. Kolory dominujące: fiolet i platyna.

W nagłówku będzie menu z szeregowo umieszczonymi buttonami, a nad nim najchętniej widziałbym baner zrobiony we flashu w którym będą się zmieniały co jakiś czas grafiki z niebanalnym przejściem.

Chętnie zobaczył bym na stronie dodany moduł z odtwarzaczem mp3 - wszak to strona DJa :)))

Osoby zainteresowane proszone są o podanie ceny, terminu realizacji i adresu do portfolio.

W momencie gdy portfolio nie jest zamieszczone w sieci - proszę o wysłanie je na adres: piotrgrzechnik@[url removed, login to view]

Strona będzie tymczasową wizytówką \"firmy\" a w ciągu miesiąca od jej powstania zostanie gruntownie przebudowana z taką wizją jaka jest w założeniu - dlatego - wykonany przez CIEBIE szablon zostanie potraktowany jako poświadczenie Twoich wyjątkowych umiejętności i przepustkę do otrzymania wielkiego zlecenia za duże pieniądze.

Nie ukrywam że w tej chwili budżet jest stosunkowo mały ale jednocześnie mogę obiecać że na następnym zleceniu nikt nie będzie oszczędzał.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do długoterminowej współpracy.

Skills: CSS, Graphic Design, HTML, PHP, Website Design

See more: graphic design ch, dana design, zlecenia pracy, sieci, nim, nad, dja, dana, php cam cam, bud, mp3 menu php, css baner, ce html, php baner

About the Employer:
( 4 reviews ) Poland

Project ID: #5587182