Completed

113518 Logo firmy i stworzenie maskotki (brand hero)

Firma Tapicare ([url removed, login to view]) musi nieco uatrakcyjnić swoje logo - (stara wersja już zdjęta ze strony)

Poprzedni zwycięzca aukcji nie wywiązał się z zadania niestety, więc proszę o podanie realnych terminów wykonania usługi - nie musi o być na jutro, ale z podanego terminu będziemy wymagać wywiązania się.

Trzeba również stworzyć maskotkę firmową (brand hero) na wzór:

[url removed, login to view]

Czyli odkurzacz piorący z oczami i ustami (inny niż ten powyżej, ale pasujący do kolorystyki strony). Będziemy mu dodawać później życia za pomocą programu CrazyTalk i umieszczać na naszych filmach promocyjnych (ma być prezenterem). Więc projekt będzie trzeba przygotować w różnych potrzebnych formatach (ale to chyba najmniejszy problem).

Przygotowana maszyna - maskotka firmowa powinna również być "wmontowana" w jednej opcji w logo firmy w formie statycznej.

Proszę o cenę za wykonanie prostego loga i stworzenie maskotki [url removed, login to view] logo to zwykły tekst napisany jakąś ogólnodostępną czcionką (już niewidoczne na stronie)

Skills: 3D Design, Banner Design, Graphic Design, Logo Design, Video Services

See more: w&w logo, w logo design, ta logo design graphic, ni logo design, ma logo design, logo za firma, logo tekst design, logo projekt design, logo firmy, logo design firma, graphic design george, firma logo design, ej logo design, W logo, logo ma, Hero, ceneo, firma logo, brand image, ten logo, ta logo, pl data, projekt logo

About the Employer:
( 4 reviews ) Poland

Project ID: #5685368

Awarded to:

tomekzuk

A proposal has not yet been provided

zł150 PLN in 5 days
(3 Reviews)
1.9